Šprint, 2m klasika, 80m klasika

prihlášky 11.6.2017 23:00

SR Karol Janouš 2012282 ROB Kysuca M20 2012282
Patrik Janouš
Janka Janoušova
ČR Andriy Gomzyk FTU8003 Fox Team Turnov M20 5521
Gomzyk
Gomzyk dieta
SR Jozef Fekiač st. 1.BA M50 2042534
SR Mária Fekiačová 1.BA D50 53793
SR Jozef Fekiač ml. 1.BA M20 53797
p.č.         štat      meno a priezvisko       klub                  kat          čip

1.           SR       Karol Janouš              ROB Kysuca            M20      2012282

   2.           SR       Patrik Janouš               ROB Kysuca

   3.           SR       Janka Janoušova          ROB Kysuca

4.           ČR      Andriy Gomzyk           Fox Team Turnov      M20      5521

   5.           ČR       Gomzyk                     Fox Team Turnov 

   6.           ČR       Gomzyk dieta             Fox Team Turnov 

7.           SR       Jozef Fekiač st.         1.BA                      M50      2042534

8.           SR       Mária Fekiačová         1.BA                      D50      53793

9.           SR       Jozef Fekiač ml.        1.BA                      M20      53797

10.         ČR       Zbyšek Milanovský      BKA                     M50       2088180

11.         ČR       Kryštof Milanovský     BKA                      M14      2088204

12.         ČR       Lenka Marešová         BKA                       D14      2088157

13.         SR        Peter Viskup             Turie                     M20       8049

14.        ČR        Jiri Mareček              Radiosport             M50      2032120

15.        ČR        Iva Marečková           Radiosport              D50      2032121

16.        ČR        Matej Žáček              Radiosport              M19     2032123

17.        ČR        Zbynek Žáček            Radiosport              M40     2032122

18.        ČR        Alena Jankovská       Radiosport              D35      2060228

19.        ČR        Aleš Hamák               Radiosport              M20     1001908

20.        ČR        Antonín Šindelka       Radiosport             M40      2060227

21.        ČR        Zuzana Marečková     Radiosport             D20       8091

22.        ČR        Miroslav Látal            Radiosport             M50      53760

23.        ČR        Alexandra Látalová    Radiosport              D50      4784

24.        ČR       Ludmila Ondrouchová Radiosport              D35      2042549

   25.        ČR        Jan Ondrouch             Radiosport       

26.        ČR        Martin Kinc               Radiosport              M19      9101671

27.        ČR        Jakub Šrom               Radiosport              M20      2042538

28.        ČR        Dominik Šrom            Radiosport              M19      247349

29.        ČR        Šimon Hrouda            Radiosport              M12      53796

30.        ČR        Jakub Hrouda            Radiosport              M16      247324

31.        ČR        Petr    Hrouda            Radiosport              M40      53735

32.        ČR        Marek Unčovský        Radiosport              M40       247323

33.        ČR        Martina Unčovská      Radiosport              D35       247327

34.        ČR        Jakub Unčovský        Radiosport              M14       247337

35.        ČR        Vít    Unčovský          Radiosport              M19       247329

36.        ČR        Markéta Strítecká      Radiosport              D16       247315

37.        ČR        Marcela Šrutová         OK1KYP                 D50       8077

38.        ČR        Eliška Voráčková        OK1KYP                 D60        53718

39.        ČR        Lucie Zachová           OK1KYP                 D20        53704

40.        ČR        Vojtech Sobotka         OK1KYP                 M16       682364

41.        ČR        Hana Havelková         OK1KYP                 D50        8035

42.        ČR        Anna CHmelarová      OK1KYP                  D19       7260023

43.        ČR        Dan Voldrich              OK1KYP                 M20       2096256

44.        ČR        Leona Soukupová       OK1KYP                 D50       53712

45.        ČR        Pavel Šruta                OK1KYP                 M70       53771

46.        SR        Viktor Pavelek            1.BA                      M60       416827

47.        ČR        Jitka Šimáčková         Pardubice              D35        9658

48.        ČR        Jan Košar                   Pardubice             M20        2067258

49.        ČR        Adam Léhar                Pardubice             M20        2088721

50.        ČR        Alžbeta Léharová        Pardubice             D20        2045225

51.        ČR        Jakub Lnenička          Pardubice             M20        246875

52.        ČR        Pavel Hora                  Pardubice             M50        2011842

53.        ČR        Klára Hronová             Pardubice             D19         2067263

54.        ČR        Jakub Klec                  Pardubice             M14        2067238

55.        ČR        Michal Klec                 Pardubice             M16        5586

56.        ČR        Johana Klecová           Pardubice            D14         2067235

57.        ČR        Jakub Kren                  Pardubice            M16        2011845

58.

59.        ČR        Tomáš Ráliš                 Pardubice            M14         5598

60.        ČR        Jan Perina                  Pardubice            M12         2050481

61.        ČR        Ondrej Šimáček          Pardubice             M20         9659

62.        ČR        Martin Šimáček           Pardubice            M20         2067267

63.        ČR        Michal Klíž                 Teplice                 M40         436977   

64.        ČR        Jana Omová                Turnov                D60         2025351

65.        SR        Ján Turský                   Turie                  M60         406988

66.        SR        Milan Mitelman            Turie                  M50         338388

67.        SR        Veronika Dolníková       Turie                  D20         338387

68.        SR        Tomáš Jurčík               Turie                   M14         406985

69.        SR        Paula Vladárová           Turie                   D14         2061845

  70.         SR         Miriam Vladárova         Turie

  71.         SR         Martin Roš                    Turie

  72.         SR         Peter Jurčík                  Turie  

73.        ČR        Ondrej David               Liberec                M14         247317

74.        ČR        Jan Šlégl                     Liberec                M14         8053

75.        ČR        Tomáš David                Liberec               M19          515461

76.        ČR        Stanislav Jelínek         Liberec               M50          247316

77.        ČR        Jaromír Baxa               Liberec               M60          8060

78.        ČR        Antonín Kočí               Liberec                M14         247312

79.        ČR        Jiri Bouchala               Č.Trebová            M40        2061859

80.        ČR        Justýna Bouchalová    Č.Trebová            D19         2061803

81.        GB        Steve Chalk                Radiosport            M50        2060223

82.        ČR        Pavel Mokrý                Radiosport            M40        7006801

83.        ČR        Tomáš Hikl                  Radiosport            M20        9920011

84.        ČR        Natália Hiklová           Radiosport            D20         9111118

85.        ČR        Andrea Moučková        Radiosport            D20        2015806

86.        ČR        Katerina Bžatková       Radiosport            D20        247322

87.        ČR        Vojtech Bžatek            Radiosport            M19        2042540

88.        ČR        Miroslav Bžatek           Radiosport            M40        2032125

89.        ČR        Vilém    Hrubý             Radiosport            M16        53716

90.        ČR        Barbora Jirásková        Č.Skalice              D14        2092424

   91.       ČR         Karel Jirásek                Č.Skalice         

92.       ČR         Barbora Matoušková     Praha AFK            D20        53750

93.       ČR         Daniel Šístek                Praha AFK            M40       1406141

94.       ČR         Radim Halir                  Praha AFK            M40        8073

95.       ČR         Lubomir Winter            Praha AFK            M60        53743

96.       ČR         Antonín Bloman           Praha AFK            M60        53749

97.       ČR         Aneta Hendrichová       Praha AFK            D12        53741

   98.       ČR         Milan Hendrich               Praha AFK

99.       ČR         Hana Fučíková              O sport                 D20        1775519

100.     ČR         Karel Fučík                   O Sport                 M20        720921

   101.     ČR         Ema Fučíková                 O Sport
   102.     ČR         Martin Fučík                   O Sport
   103.     SR         Ján Košut                        Kysuca

104.     SR        Martin Košut                  KYSUCA                M20        49180

105.     SR        Katarína Košutová          KYSUCA                D20        515451

106.     SR        Martin Tomaščin            KYSUCA                M20        406934

   107.     SR        Ján Kuriak                       KYSUCA

108.    SR        Jakub Kuriak                  KYSUCA                M20

109.    SR        Terazka Kuriaková          KYSUCA                D16

110.    ČR        Zuzana Sukeniková        KYSUCA                D20

111.    SR        Viktória Poliaková           KYSUCA                D16        406990

112.    SR        Jana Macinská               KYSUCA                D20

113.    SR        Palko Cvopa                   KYSUCA                M14        406978

   114.    SR         Pavol Cvopa                    KYSUCA
   115.    SR         Pavel Grančič                  KYSUCA
   116.    SR         Martin Vlček                    KYSUCA
   117.    SR         Ondrej Tomaščin              KYSUCA
   118.    SR         Peter Kováč                     KYSUCA
   119.    SR         Peter Krištof                    KYSUCA
   120.    SR        Ján Torok                         KYSUCA

121.    SR        Jozef Šimeček                 MARTIN                M50        2092377

122.    SR        Anna Šimečková              MARTIN                D50         2092399

123.    SR        Katka Cuninková             MARTIN                 D14        406933

124.    SR        Matej Budiský                 MARTIN                M14        411486

125.    SR        Vratko Pravňan                MARTIN                M14        416902

126.    SR        Michal Nosáľ                   MARTIN                 M14       416904

127.    SR        Zuzana Buksová              MARTIN                 D16        411485

128.    SR        Sophia Lilgová                 MARTIN                 D16        2092375

129.    SR        Dominika Dvorská            MARTIN                 D16        2111772

130.    SR        Alena Kubalová                 MARTIN               D14        411483

131.    SR        Ján Cuninka                    MARTIN                 M19        2060284

132.    SR        Martin Zacharovský          MARTIN                M20        416788

133.    SR        Samuel Budai                   MARTIN                M19        2060287

134.    ČR        Vít Pospíšil                       Praha AFK            M20        995798

135.    ČR        Tereza Chmelíková           Praha AFK               D20        232330

136.    ČR        Hedvika Šimlová               OK1KYP               D35        53710

137.    ČR        Dagmar Skrivanová           OK1KYP               D50        8093

138.    ČR        Václav Šiml                      OK1KYP               M12        požičať

139.    ČR        Jáchym Hladký                OK1KYP                M12        požičať

140.    ČR        Pavel Kolský                    OK1KYP                M16        2075683

141.    ČR        Ondrej Peč                      OK1KYP                M19        247303

142.    ČR        Jaroslav Zach                  OK1KYP                M50        8013

143.    ČR        Šimon Dukát                    OK1KYP                M14        2087650

144.    SR        Miroslav Oravec               Kysuca                 M50        416529

145.    SR        Oma Jakub                      Turnov                 M20         800320

146.    SR        Alžbeta Stehlíková            MARTIN              D20         416784

147.    SR        Ondrej Stehlík                  MARTIN               M20         8087

  148.      ČR        Václav Svatek                   CHeb

149.    ČR        Ján Michalec                   CHeb                  M60       7207360

150.    ČR        Alenka Pátková                CHeb                  D60         247311

151.    ČR        Charlota Svatková            CHeb                  D19          8074

152.    ČR        Daniel Svatek                   CHeb                 M16         2090868

153.    ČR        Samuel Svatek                  CHeb                 M16        2090848

154.    ČR        Miroslav Vlach                  CHeb                 M50        2106737

155.    ČR        Laura Gillarová                CHeb                  D12         8071

156.    ČR        Dominika Daňková            CHeb                 D16         2103785

157.    ČR        Petra Liďáková                CHeb                  D16         2092379

158.    ČR        Petr Král                          CHeb                 M12        2103776

159.    ČR       Daniela Šimáčková            CHeb                 D12         8031

160.    ČR        Barbora Doubravová          CHeb                D12         443100

161.    ČR        Martin Kolafa                    Cheb                M19        232374

162.    ČR        Victoria Maierová             CHeb                 D12         8039

163.    ČR        Žaneta Špetová                CHeb                 D20         8042

164.   ČR        Anna CHárová                    Cheb                D12         8045

165.  ČR          Katerina Stárková              CHeb               D16        2103768

166.   ČR        Nela Stahlová                    CHeb                D16        20834

167.    PL        Wladyslav  Pietrzykowski    PL                  M70        44760

168.    PL        Urszula Byrdy                     PL                  D20          362806

169.    PL        Maciej Pasierbski                PL                  M14          332513

170.    PL        Kamila Višniewska              PL                  D14          428777  

171.    ČR        Vít Hrubý                        Radiosport         M12          247334

172.    ČR        Petra Spáčilová               Radiosport          D35        2060226

173.    ČR        Pavla Hažmuková            Radiosport          D35        2060221

174.    ČR        Ivo Hažmuk                     Radiosport         M40        2060020

175.    ČR        Jáchym Hažmuk              Radiosport         M14        53766

176.    ČR        Jarmila Hažmuková         Radiosport         D12         53765

 
 
 
 
 
 

Kontakt

40.KYSUCACUP

codeknm@gmail.com

Vajanského 394 02401 Kysucké Nové Mesto

0907914820

Vyhľadávanie

Novinky

01.07.2015 10:03

Pribudli výsledky s medzičasmi

V sekcií výsledky, sme pridali súbory s medzičasmi. Celkové výsledky sparcúvame, dnes budú hotové.

Štítky

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode